OyunHaberleri.tv

Battlefield Ücretsiz DLC Paketleri Kısa Süreliğine Hediye Ediliyor

02.08.2018
106
Battlefield Ücretsiz DLC Paketleri Kısa Süreliğine Hediye Ediliyor

Oyun kütüphanesinde veya bilgisayarında Battlefield 1 ve 4 bulunan oyuncular Battlefield ücretsiz DLC paketleri ile oyun keyiflerini arttırabilirler. Ücretsiz DLC paketi kampanyası için son gün 6 Ağustos. Bu tarihe kadar ücretsiz genişleme paketlerini almayı unutmayın.

Battlefield 1 ve 4 DLC Paketleri Kısa Süreliğine Ücretsiz

Battlefield 1 sahibi oyuncular Apocalypse DLC paketini sınırlı süreliğine herhangi bir ücret ödemeden hesaplarına ekleyebilecek. Bu kampanyadan Battlefield 4 oyuncuları da yararlanabilecek. Battlefield 4 oynayanlar China Rising ve Naval Strike dlc paketlerini ücretsiz olarak elde edebilecekler. Bu genişleme paketlerinin normal satış fiyatının 15 dolar olduğunu göz önünde bulundurursak ücretsiz DLC paketleri kampanyasını oyuncular kesinlikle kaçırmamalı. Kampanyadan yararlanmak için oyunun satış mağazasına göz atabilirsiniz.

Battlefield Kısa Süreliğine Ücretsiz DLC Paketleri Veriyor

Battlefield 1 için verilecek Apocalypse DLC paketi gerçek Birinci Dünya Savaşı arazisi, Somme ve Caporetto gibi hava muharebe haritalarını içeriyor. Bu haritalar haricinde çok oyunculu mod için 5 yeni haritayı da oyuna ekliyor. Ayrıca bir çok yeni silah ve araç yine bu genişleme paketiyle birlikte gelecek. Battlefield 4 için verilen China Rising oyundaki ilk DLC paketiydi ve bu paket birbirinden farklı silah ve aracı içeriyordu. Bütün bunların Battlefield 1 yaz güncellemesinin yanında geleceğini hatırlatmakta fayda var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019