OyunHaberleri.tv

Battlefield 5’in Tüm Haritalarına Yakından Bakın

Geliştirilme süreci devam eden Battlefield 5, en son aktif hale gelen betası ile epey gündem yaratmıştı. Kimi oyuncular tarafından beğeniyle oynanan beta, bazı oyuncular tarafından ne yazık ki ağır eleştiriler aldı. Üstelik bu eleştiriler betadaki sorunlardan çok oyunun sunacağı dinamik ile ilgili oldu. Şimdilerde yeni bir video paylaşan geliştirici firma, oyunun tekrar haber konusu haline gelmesini sağladı.

Oyundaki Tüm Haritaları İnceleyin

Oyun adına video paylaşan EA, Battlefield 5’in çıkışında yer alacak olan haritaları gözler önüne serdi. Buna göre Twisted Steel, Arras, Narvik, Fjell 652, Rotterdam, Devastation, Hamada ve Aerodrome olmak üzere 8 farklı harita, Battlefield 5’in çıkışına eşlik edecek. Daha sonralarda gelecek olan haritalar ise ek içerik temelinde şekillenecek. Tek başına satın alabileceğiniz ek içerikleri season pass aracılığıyla da oyuna dahil edebileceksiniz.

Çoklu oyuncu desteği ile merak uyandıran Battlefield 5, bahsi geçen haritaların yanı sıra ayrıca battle royale moduna da sahip olacak. Son günlerdeki modaya ayak uydurmak isteyen DICE, ne yazık ki bu modu oyunun çıkışıyla birlikte sunmayacak. Battle royale desteğinin gelecek yıl geleceği biliniyor.

Battlefield 5 Çıkış Tarihi

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için geliştirilmekte olan Battlefield 5, bir aksilik yaşanmaz ise 20 Kasım 2018 tarihinde oynanabilir olacak. Oyun adına paylaşılan yeni videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019