OyunHaberleri.tv

Assassin’s Creed Odyssey RPG Mekanikleri Videosu Yayınlandı

04.08.2018
126
Assassin’s Creed Odyssey RPG Mekanikleri Videosu Yayınlandı

RPG mekanikleri ve arka planda neler yaşandığını gösteren Assassin’s Creed Odyssey videosu yayınlandı. Yayınlanan 4 dakikalık videonun isminden de anlayacağımız üzere bu sadece işin başı. Diğer bölümlerde oyunla ilgili nelerin gösterileceğini bilmiyoruz ancak bu videodan gördüğümüz kadarıyla Assassin’s Creed Odyssey oyunundaki RPG temelleri epey güçlendirilmiş olacak.

Assassin’s Creed Odyssey RPG Mekanikleri Videosu Yayınlandı

Assassin’s Creed Odyssey oyunu için geliştirilen diyalog seçimleri sayesinde oyundaki hikayenin üzerinde epeyce etkimiz olacak. Böyle bir özelliğin gelmesi durumda yeni AC oyunu serinin önceki oyunlarından çok ayrı bir yerde duracak. Ubisoft North America tarafından yayınlanan kısa videoda yazarların ve geliştirici ekibin oyuna eklenecek yeni diyalog seçme özelliğinin oynanışa olan etkisi üzerine konuşuluyor.

Videonun içerisinde ufak da olsa oynanış görüntülerine de rastlıyoruz. Oyuncuların seçecekleri diyalogların oyuna nasıl etki edeceğini henüz bilmiyoruz ancak yayınlanan videoya bakılırsa bu sistem için epey uğraş veriyorlar. Ayrıca yeni oyundaki yeniliklerden birisi de erkek veya kadın karakterden bir tanesini seçerek hikayeye giriş yapacak olmamız. Yepyeni oynanış özellikleri ve geliştirilmiş RPG mekanikleriyle Assassin’s Creed Odyssey, 5 Ekim 2018 tarihinde oyun raflarında yerini alacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019