OyunHaberleri.tv

Assassin’s Creed: Odyssey, Origins’i Geçti

09.10.2018
155
Assassin’s Creed: Odyssey, Origins’i Geçti

Ubisoft’un en yeni oyunu olan Assassin’s Creed: Odyssey, Steam anlık oyuncu sayısı açısından serinin bir önceki oyunu olan Assassin’s Creed: Origins’i geçmeyi başardı. Yapımcı şirket açısından son derece olumlu bir haber olan bu gelişme, aynı zamanda oyunu oynayan kişi sayısının da ne denli fazla olduğunu belirli ölçüde gözler önüne seriyor.

Assassin’s Creed: Odyssey Anlık Oyuncu Sayısı

Geçtiğimiz günlerde resmi olarak satışa sunulan Assassin’s Creed: Odyssey, oyun siteleri tarafından paylaşılan incelemelere göre beğenildi diyebiliriz. Ancak bunun yanında oyuna gelen eleştirilerin var olduğu göz ardı edilemez. Özellikle yenilik bakımından Origins’i çok fazla arkasında bırakamadığı yönünde eleştiri alan yapım, bir bakıma daha fazlasını sunabilirdi.

Gelelim Steam anlık verilerine. Belirtilenlere göre Assassin’s Creed: Odyssey, Steam üzerinde anlık 61.000 oyuncu sayısına ulaşmış durumda. Serinin önceki halkası Origins, en fazla 41.000 oyuncu sayısına ulaşmayı başardı. Yani ortada dikkat çekici bir başarı var denilebilir. Ayrıca bu rakamın sadece Steam’den geldiği de bir gerçek.

Eleştiriler Haksız mı Çıktı?

Bu zamana kadar her yıl yeni bir Assassin’s Creed oyununun satışa sunulması eleştiri alıyordu. Her ne kadar Ubisoft, Origins ile bu duruma son vermiş olsa da Odyssey ile tekrar 1 yıl aradan sonra yeni AC oyunu görür olduk. Yenilik içermediğine dair pek çok oyuncudan eleştiri alan oyun, anlık kullanıcı sayısında ise başarı sergiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019