OyunHaberleri.tv

Assassin’s Creed: Odyssey İçin Yeni Zam

05.10.2018
201
Assassin’s Creed: Odyssey İçin Yeni Zam

Ubisoft’un en yeni oyunu Assassin’s Creed: Odyssey, bugün yani 5 Ekim 2018 tarihi itibariyle satışa sunulmuş durumda. Bir süredir ön siparişte olan oyun, şu anda indirilip oynanabiliyor. Henüz oyunu satın almamış ve ön sipariş vermemiş olan Xbox kullanıcıları için oldukça üzücü bir haberimiz var. Oyun, Xbox Store üzerinde zamlanmış durumda.

Assassin’s Creed: Odyssey Xbox One Fiyatı

Uzun bir süredir ön siparişe açık olan oyun, satışa sunulduğu gün itibariyle fiyat olarak 500 TL bandına yükselmiş bulunmakta. Üstelik söz konusu fiyat, ne yazık ki oyunun standart versiyonuna ait. Yani ek paket ve yeni gelecek ek içerikleri satın almanızı sağlayacak paket bu versiyona dahil değil.
Oyunun Deluxe paketi 570 TL, Gold paketi 700 TL, Ultimate paketi ise 740 TL etiket fiyatlarına sahip. Yani tüm ek bonusları ve gelecek olan paketleri şimdiden satın almak isterseniz ödemeniz gereken ücret 740 TL’yi buluyor. Sadece oyunu oynamak isterseniz standart sürümü satın almanız yeterli.

Oyun Fiyatları Artıyor

Son zamanlarda oyun fiyatlarındaki artışların yaşandığı tek platform elbette Xbox Store değil. Bunun yanında PlayStation Store için de benzer fiyat artışlarının gözlemlenmesi mümkün. Yeni oyunların standart versiyonları neredeyse 500 TL’yi buluyor. Oyun satın almayı oldukça zorlaştıran bu durum, elbette indirim bekleyen kullanıcıların doğrudan artmasına yol açıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019