OyunHaberleri.tv

Assassin’s Creed Odyssey İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı

03.11.2018
1.397
Assassin’s Creed Odyssey İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı

Ubisoft’un en yeni oyunları arasında yer alan Assassin’s Creed Odyssey, bir süre önce resmi olarak satışa sunulmuştu. Oyunu yeni içerikler ile birlikte destekleyen geliştirici ekip, aynı zamanda çeşitli güncellemeler yayınlamayı sürdürüyor. Birçok yazılım gibi oyunların da çeşitli yamalara ihtiyaç duyduğu söylenebilir. Buna neden olan yegane faktör ise elbette ortaya çıkan hatalar ve sorunlar. Bu konuda çalışmalar yapan Ubisoft, Assassin’s Creed Odyssey için 1.0.6 yamasını yayınlamış bulunmakta.

Oyundaki Denge Çok Daha İyi Seviyeye Getiriliyor

Bugün itibariyle yayınlanan versiyon 1.0.6 güncellemesi, çeşitli bugları ve problemleri ortadan kaldırdığı gibi aynı zamanda oynanıştaki dengenin sağlanmasına katkıda bulunuyor. Böylelikle çok daha etkili bir deneyim oluşturmayı amaçlayan Ubisoft, oyundan alınan zevki arttırıyor.

Yeni güncellemenin dikkat çeken bir diğer özelliği ise beraberinde The Lost Tales of Greece’i getiriyor olması. Oyuncuların takip edebilecekleri görev yapısı dahilinde yer alan The Lost Tales of Greece, çeşitli adımları gerçekleştirmenizi sağlıyor. Bunun için en azından 32 level olmanız tavsiye edilmekte. Eğer bu level sayısına henüz ulaşmadıysanız yan görevler yaparak karakterinizi kolayca geliştirmeniz mümkün.

Yeni Ek İçerik Gelecek Yıl Yayınlanacak

Bahsi geçen tüm bilgilerin yanında The Fate of Atlantis adında yeni bir içerik üzerinde çalışan Ubisoft, bu içeriği gelecek yılın bahar aylarında yayınlamayı hedefliyor. Önümüzdeki günlerde konuyla ilgili çok daha ayrıntılı bilgiler paylaşılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019