OyunHaberleri.tv

Assassin’s Creed Odyssey E3 Konferansı’nda Geliyor

01.06.2018
127
Assassin’s Creed Odyssey E3 Konferansı’nda Geliyor

Bundan birkaç ay kadar önce yabancı oyun bloglarında yer alan bir haberde yeni Assassin’s Creed oyununun Yunanistan‘da geçeceği öne sürülmüştü. Şimdilerdeyse bu söylentiler yeniden gündeme geldi, üstelik bu kez internete sızdırılan bir görselle birlikte.

Bahsi geçen görselde yer alan anahtarlık, oyunun beklendiği üzere Yunanistan‘da geçtiğine işaret ediyordu. Nihayet Ubisoft bu söylentileri doğruladı ve yeni oyuna ilişkin kısa bir videoyu Twitter‘dan paylaştı.

Aşağıdan izleyebileceğiniz videoda bir Sparta askerini düşmanını uçurumdan aşağıya doğru tekmelerken görüyoruz. Akıllara 300 Spartalı filmini getiren bu sahneye bakarak oyun hakkında detaylı bilgiye ulaşabilmek mümkün değil, çünkü video sadece 5 saniye.

Ancak videonun açıklamasında “E3 2018’de görüşürüz!” ibaresi yer aldığı için gözler 12 Haziran‘da başlayacak olan konferansa çevrilmiş bulunuyor.

Switch platformuna gelebilir

Şu aşamada yeni oyuna ilişkin detaylı bir bilgilendirme yapılmış değil. Muhtemelen çıkış tarihi yaklaştıkça yeni bilgiler de gün yüzüne çıkacaktır. Bu arada çıkışı merakla beklenen Assassin’s Creed oyununun Nintendo Switch‘e geleceğine dair güçlü bir beklentinin varlığı da söz konusu. Bakalım, yapımcı firma Ubisoft sürpriz bir çıkış yapıp Switch kullanıcılarını sevindirecek mi? Zaman içinde bu sorunun cevabını hep birlikte öğreneceğiz.

Hatırlanacağı üzere son çıkan Assassin’s Creed oyunu Origins geçtiğimiz sene yayınlanmıştı. Origins’in bir önceki Unity oyunuyla arasında tam iki sene vardı. Yani zamanlama çok ideal!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019