OyunHaberleri.tv

Assassin’s Creed: Odyssey Bağlantı Sorunları

06.10.2018
178
Assassin’s Creed: Odyssey Bağlantı Sorunları

Assassin’s Creed: Odyssey İçin Bağlantı Sorunları Devam Ediyor

Geçtiğimiz gün yani 5 Ekim 2018 tarihi itibariyle satışa sunulan Assassin’s Creed: Odyssey, ne yazık ki sorunları da beraberinde getirdi. Özellikle oyunun ilk çıkış gününde yaşanan bağlantı sorunları, pek çok oyuncunun canını sıkmaya başladı. Konuyla ilgili acil bir müdahalede bulunan Ubisoft, problemler yaşandığını ve sorun ile ilgili çalışma içerisinde olduklarını paylaştı.

AC: Odysses İçin Bağlantı Kopması

Ubisoft forumu üzerinde paylaşılan bilgilere bakılacak olursa ünlü oyun yapımcısının DDoS saldırıları ile karşı karşıya kaldığı söylenebilir. Son yıllarda pek çok şirketin yaşadığı siber saldırılar, doğrudan hizmetlerin aksamasına yol açıyor. Nitekim Assassin’s Creed: Odyssey için de benzeri bir durum yaşanmaya başlandı.

Özellikle oyundaki bağlantı özelliklerini etkileyen saldırılar, Ubisoft’un bu konu ile ilgili adımlar atmasına yol açtı. Nitekim çalışma içerisinde olduklarını paylaşan şirket, her ne kadar DDoS saldırılarına ilişkin problemi çözüme kavuşturmuş olsa da bağlantı sorunlarının hala daha yaşandığı bildiriliyor. Belirtilenlere göre sorun, şu anda belirli kullanıcıları etkilemekte.

UPlay’a Bağlanılamıyor

Kullanıcılardan gelen bilgiler, özellikle UPlay servislerine bağlanılamadığını gözler önüne seriyor. Nitekim oyunu oynamayı doğrudan etkileyen bu durum, ne yazık ki Assassin’s Creed hayranları açısından üzücü bir gelişme olarak karşılanabilir. Üstelik heyecanla beklenen bir oyunun çıkış gününde bu tarz bir problemin ortaya çıkması, elbette daha da can sıkıcı olmasına yol açıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019