OyunHaberleri.tv

Assassin’s Creed 3 Remastered İçin Yeni Bilgiler Paylaşıldı

11.10.2018
312
Assassin’s Creed 3 Remastered İçin Yeni Bilgiler Paylaşıldı

Assassin’s Creed serisinin belki de en çok eleştiri alan halkalarından biri olan Assassin’s Creed 3, bilindiği üzere yeniden elden geçiyor. İlk olarak Xbox 360, PlayStation 3 ve PC platformları için satışa sunulan yapım, şimdilerde ise yoluna yeni nesil ile devam etmeye hazırlanıyor. Zira Ubisoft, AC 3 için remastered üzerinde çalışıyor.

AC 3 Remastered Versiyondan Yeni Bilgiler

Oyunun yeni versiyonu, hiç şüphesiz en çok yeni grafikleri ile ön plana çıkıyor. Baştan aşağı elden geçmekte olduğu belirtilen yapımın karakter animasyonları, kaplamaları, aydınlatma detayları ve ortamları, yeni teknoloji ile düzenleniyor. Üstelik çözünürlük desteğinin artması, oyundaki detayların çok daha net bir şekilde görüntülenmesine imkan tanıyacak.

Yapımın internet sayfasında paylaşılan bilgilere göre 4K HDR ve VFX desteği oyunda yer verilecek özellikler arasında bulunuyor. Eğer 4K çözünürlük destekli TV veya monitör sahibiyseniz oyunu ultra çözünürlükte oynayabileceksiniz. Bunun yanında HDR desteğinin var olması, özellikle kontrast konusunda göz kamaştırıcı bir kalite sunacak.

Assassin’s Creed 3 Remastered Çıkış Tarihi

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için hazırlanmakta olan Assassin’s Creed 3 Remastered, gecikme olmaz ise Mart 2019 tarihinde satışa sunulacak. Çıkış gününün bu denli ileri bir tarihte olması, oyunun ciddi manada uzun bir hazırlık sürecinden geçeceğini gözler önüne seriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019