OyunHaberleri.tv

Assasin’s Creed Odyssey’in Çıkış Fragmanı Yayınlandı

5 Ekim tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkacak olan Ubisoft’un son oyunu Assasins’s Creed Odyssey çıkış fragmanı yayınlandı.

Assasin’s Creed Odyssey Haritası

Assasins’s Creed Odyssey çıkış fragmanı yayınlanmasından sonra oyunun içeriğine dair bilgiler de merak edilmeye başlandı. Ege Kıyılarından tutun  Yunanistan’ı ve Avrupa’nın da bir kısmını içine alacak büyük bir haritaya sahip olacak. Yapımcı firma olan Ubisoft tarafından açıklamaya göre şu zamana kadar ki Assasins’s Creed oyunlarından daha büyük bir haritaya sahip olacak.

Assasin’s Creed Odyssey Savaş Mekanikleri

En çok merak edilen konulardan birisi de şüphesiz ki Assasins’s Creed Odyssey savaş mekanikleri ve deniz savaşları. Daha önceden Assasins’s Creed Black Flag ile piyasayı sallamış olan Ubisoft deneyim ve tecrübelerini Assasins’s Creed Odyssey’e aktarabilecekler mi bu konu şüpheli fakat şunu belirtmek gerekiyor ki Assasins’s Creed Origins ile kötü şanını düzeltmiş ve iyi bir izlenime kavuşmuştu. Bu iyi izlenimi kaybetmek istemeyecekleri çok açık bu yüzden son sürat çalışmalarına devam ettiklerini tahmin etmek de fazla zor değil.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019