OyunHaberleri.tv

ARK Survival Evolved ve PixArk Nintendo Switch Çıkış Tarihi Sızdırıldı

06.08.2018
163
ARK Survival Evolved ve PixArk Nintendo Switch Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Nintendo Switch oyunları arasına halen daha sevilerek oynanan hayatta kalma oyunları ekleniyor. Yabancı bir internet sitesinde ARK Survival Evolved ve PixArk Nintendo Switch çıkış tarihi sızdırıldı.

ARK Survival Evolved ve PixArk Nintendo Switch Çıkış Tarihi

Gaming Replay isimli yabancı siteden iki oyunun Nintendo Switch platformuna ne zaman çıkış yapacağı sızdırıldı. Çıkış tarihi sızdırılmadan önce hiç kimse bu tarih hakkında bir şey bilmiyordu. Gaming Replay sitesine göre ARK Survival Evolved 1 Ekim 2018 tarihinde PixArk ise 26 Ekim 2018 tarihinde piyasaya çıkış yapacak. Ancak yabancı sitede verilen bilgilerin ne kadarının doğru ne kadarının yanlış olduğu konusunda fikrimiz yok.

İki oyununda ne kadara satılacağı şimdiden belli oldu. ARK Survival Evolved oyununa 50 Euro ve PixArk oyunu için 40 Euro ödeyerek bu iki oyunu Nintendo Switch ile günün her anında oynayabilirsiniz. Ancak bunlar oyunun yurtdışında geçerli fiyatlarıdır. İki oyununda ülkemizdeki satış fiyatlarının daha farklı olacağını düşünüyoruz. Dolar ve Euro’nun olumsuz yönde ilerlemesinden dolayı Nintendo Switch oyunlarının fiyatlarının yüksek olacağını bekliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019