OyunHaberleri.tv

Anthem’in İlk Görevine Yakından Bakın

30.10.2018
160
Anthem’in İlk Görevine Yakından Bakın

Yoğun bir geliştirilme sürecinden geçmekte olan Anthem, Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için hazırlanıyor. Oyunun geliştirici koltuğunda oturan Bioware, yayınladığı yeni videoda ne denli bir yol kat ettiklerinizi gözler önüne serdi. Oyunun ilk bölümünü ve görevini paylaşan yapımcı, bu sayede oyundaki görev sistemine de yakından bakma fırsatı sunuyor.

Oyunun İlk Görevini İzleme İmkanı

Anthem için paylaşılan yeni video, oyunun ilk bölümünde karşımıza çıkacak olan görevi gösteriyor. Ancak şimdiden uyarıda bulunmak gerekiyor. Video, oyunun alpha sürümünden alınarak kaydedildi. Aynı zamanda oyunun düşük sistem gereksinimlerinde çalıştırıldığı da belirtiliyor. Bu etmenlerden dolayı oyunun grafik yapısına ve oynanış elementlerine son hali olarak yaklaşmak yanlış olacaktır.

İlk bölüm ve görev yapısının gösterildiği videoda ayrıca karakterlerin özel yeteneklerini de görme fırsatı yakalıyoruz. 4 kişilik bir ekip olarak yola çıkan karakterler, Matthias adındaki kayıp bir kişiyi arıyor. Bunun için ipuçlarını takip eden ekip, buna uygun yolu izleyerek kayıp kişiyi bulmaya çalışıyor. Tabi bu esnada farklı zorluklar ile karşılaşılıyor.

Anthem Çıkış Tarihi

Eğer bir aksilik yaşanmaz ise Anthem’i 22 Şubat 2019 tarihi itibariyle oynamak mümkün olacak. Oyunun geliştirilme sürecinde ipleri sıkı tutan ekip, zamanı verimli bir şekilde kullanmaya özen gösteriyor. Özellikle hızlıca geliştirilen ve özensiz bir oyun ile karşılaşmayacağımız daha önce vurgulanan noktalar arasında yer alıyor.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019