OyunHaberleri.tv

Anthem İçin Yakında Yeni Bilgiler Paylaşacak

24.10.2018
425
Anthem İçin Yakında Yeni Bilgiler Paylaşacak

Uzun bir süredir geliştirilme sürecinde olan Anthem için şimdiden büyük beklenti yaratılmış durumda. Özellikle grafik ve oynanış yapısı ile büyük bir kitlenin dikkatini çekmeyi başaran yapım, çoklu oyuncu temelinde şekillenecek. Hal böyle olunca multiplayer oyunlardan hoşlanan büyük bir kitle de oyunu beklemeye başladı. Oyunun geliştirici koltuğunda oturan BioWare, yakında yapacağı canlı yayın ile birlikte Anthem’i bekleyenlere çeşitli bilgiler paylaşacak.

Canlı Yayın Gelecek Hafta Yapılacak

Cadılar Bayramı dolayısıyla bir canlı yayın yapmaya hazırlanan BioWare, bu sayede oyuna ait daha fazla detay paylaşacak. Hatta sadece bir konuşma ile sınırlı kalmayarak yeni bir oynanış videosu ile karşılaşmamız da mümkün. Henüz canlı yayında nelerin olacağı bilgisi paylaşılmamış olsa da önemli bilgilerin gün yüzüne çıkacağı kesin gibi.

Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan oyunun ana yapımcısı, 1 Kasım 2018 tarihinde bir canlı yayın yapılacağını resmi olarak açıkladı. Canlı yayında Anthem’in yardımcı yapımcısı da yer alacak. Geliştirilme sürecinde kilit görevler üstlenen ikilinin canlı yayında yer alacak olması, önemli bilgilerin paylaşılacağını kanıtlar nitelikte. Tabi yine de canlı yayına dair büyük beklentiler içerisine girmek yanlış olur.

Anthem Çıkış Tarihi

Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için geliştirilme süreci devam eden Anthem, aksilik yaşanmaz ise 22 Şubat 2019 tarihinde oynanabilir olacak. Bu tarihe kadar oyuna ait paylaşılan videolar ve bilgiler ile yetinmek gerekiyor.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019