OyunHaberleri.tv

Alienware, Oyunculara Özel Otel Odası Kurdu

21.04.2018
164
Alienware, Oyunculara Özel Otel Odası Kurdu

Oyuncular için özel ekipmanlar geliştirin Alienware şirketi, dünyanın en büyük otel zincirlerinden biri olan Hilton’un Panama’daki tesislerinde oyuncu odası kurdu! Dell ile ortaklaşa hayata geçirilen proje kapsamında dev ekran ve Alienware ürünlerinin konumlandırıldığı otel odası, sadece şov amaçlı tasarlanmamış.

Parasını ödeyen herkes bu harika odada geceliği 359 dolardan konaklayabiliyor.

Her şey oyunculara özel!

Çoğu insan için tatiller, hayatın sıkıcılığından ve tekdüzeliğinden kurtulup eğlenceli vakit geçirebilmek içindir. Ancak hiçbir iş yapılmayan bu günlerde sahilde aylak aylak gezmek veya turistik noktaları ziyaret etmek, herkes içini çekici olmayabiliyor. Bu noktada Alienware odası devreye giriyor. 

Bu odadaki her şey, en ufak detay dahil her şey oyunculara özel olarak tasarlanmış durumda. Odanın spot ışıklarından tutun, yatağın üzerindeki yastıklara kadar.

Odada yok yok!

Hilton Panama’nın 2425 numaralı odası, 19 Nisan tarihinden itibaren misafirlerini kabul etmeye başladı. Oynanan oyunlarla eş zamanlı olarak rengi değişen LED aydınlatmalar, 65 inç büyüklüğündeki 4K OLED TV ve 5+1 ses sisteminin yanı sıra 34 inçlik oyuncu monitörü de odadaki yerini almış durumda.

Alienware marka mekanik klavye, Xbox kumandaları ve en yüksek donanıma sahip Alienware masaüstü bilgisayarla birlikte Alienware 15 dizüstü bilgisayar ve Oculus Rift VR başlığı da cabası.

Banyosu bile oyuncuların aşina olduğu renkler doğrultusunda tasarlanan odanın fiyatı hayli yüksek. Ancak yolunuz Panama’ya düşerse ve arkadaşınızla bu odada konaklayarak ücreti bölüşürseniz, bu ücret biraz daha makul gelebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019