OyunHaberleri.tv

Ace Combat 7 Skies Unknown Yeni Fragmanı Yayınlandı

Bandai Namco Studios tarafından geliştirilmekte olan Ace Comat 7: Skies Unknown, özellikle uçuş oyunlarından hoşlananlar tarafından merakla bekleniyor. Simülasyon ögeleri ile ön plana çıkan yapım, bunun yanında aksiyon temasını işlemeyi de ihmal etmiyor. Tüm bunlar, eğlenceli ve heyecan dolu bir deneyim ile karşılaşmamızı sağlayacak. Ace Combat 7 adına paylaşılan yeni videoda ise oyunun sunacağı kişiselleştirme desteğini görme fırsatı yakalıyoruz.

Uçak Özelleştirme Desteğine Yakından Bakın

Ace Combat 7: Skies Unknown için paylaşılan yeni video, oyundaki uçak özelleştirme desteğini gözler önüne seriyor. Nitekim bu sayede yapımın oluşturacağı kişiselleştirme olanaklarını görme olanağı yaratılıyor. Simülasyon ögeleri neticesinde birinci sınıf bir pilot olmayı sağlayan oyun, bu çerçevede çeşitli görevleri yerine getirmemizi istiyor.

Zorlu ancak bir o kadar eğlenceli yapısıyla dikkatleri üzerine çeken Ace Combat 7, aynı zamanda serinin geldiği son noktayı da görme şansı yaratıyor. Özellikle foto gerçekçilik sunması ve yeni nesil grafikleri ile görsel şölen yaratan oyun, grafiğe önem veren oyuncuları da kendisine çekmeyi başarıyor.

Ace Combat 7 Çıkış Tarihi

Geliştirilme süreci son sürat devam eden Ace Combat 7: Skies Unknown, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için hazırlanıyor. Konsollar adına 18 Ocak 2018 tarihinde oynanabilir olacağı belirtilen yapımın PC sürümü ise 1 Şubat 2018 itibariyle yayınlanacak.

Ace Combat 7 Skies Unknown Çıkış Tarihi

Şu an için kesin bir tarih veremiyoruz ama firma tarafından söylenilene göre 2019 yılı içerisinde bizlerle olacak. Daha kesin bir tarih için biraz daha beklemek gerekiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019