OyunHaberleri.tv

AC Odyssey İçin 2019’un İlk Güncellemesi Açıklandı

AC Odyssey İçin 2019’un İlk Güncellemesi Açıklandı

Hali hazırda inanılmaz derecede bir büyüklüğe sahip olan Assassin’s Creed Odyssey 2019 yılına da kaldığı yerden devam ediyor. Ay sonu gelmesi planlanan güncelleme ile birlikte indirilebilir ücretli içerik ve bir çok ücretsiz içerik mevcut.

Ücretsiz içerikler içerisinde yeni görevler harici Arges adlı bir boss yer almakta. Arges’i öldürmenin ödülü olarak oyun bize “Hammer of Hephaistos” adlı bir çekiç veriyor.

arges boss çekici

Not: Arges’i daha kolay kesmeniz için minimum seviye 50 olarak belirlenmiş.

Belki de oyuncuların en çok beklediği güncellemelerden bir tanesi ise bu güncelleme ile oyuna eklenecek. Düşmanların seviyesinin sizin seviyenize olan oranını bu ayar ile birlikte değiştirebilirsiniz.

Ek olarak oyuncu seviyesi 70’e çekildi ve oyun içerisinde yer alan gizli demirci Hephastios’a ek özellikler eklendi. Bunların arasında silahlara ve zırhlara ekleyebileceğiniz ek özellikler mevcut.

Ayrıca Assassin’s Creed Origins de yer alan Aya adlı karakteri de gemi tayfasına katabileceksiniz. 2 farklı kıyafet paketi ve 1 adet efsanevi güçteki hançer de oyuna eklenmiş bulunmakta.

yeni athena paketi

Paralı askerlerde de bir değişikliğe giden Ubisoft oyuna S1 ve S2 adlı iki yeni seviye eklemiş bulunmakta.

Gelen ücretsiz güncellemelerden bir tanesinde ise konuştuğumuz bir NPC bizden köyde kalan kadınlara kendilerini nasıl savunması gerektiğini öğretmemizi istiyor. Not: Görev içerisinde vereceğiniz kararlar köy halkının geleceğini belirliyor. Mantıklı seçimler yapmakta fayda var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019