OyunHaberleri.tv

2019 Yılında Çıkacak En İyi 4 Oyun

26.07.2018
440
2019 Yılında Çıkacak En İyi 4 Oyun

2018 yılında düzenlenen oyun fuarlarında bir çok yeni oyun sektördeki önemli firmalar tarafından tanıtıldı. Şuana kadar tanıtılan oyunların büyük bir çoğunluğu 2019 yılında oyun raflarındaki yerlerini alacaklar. Biz de sizler için 2019 yılında çıkacak oyunlar arasından en iyilerinin listesini şimdiden hazırladık.

2019 Yılında Çıkacak En İyi 4 Oyun

Oyuncular tarafından merak içerisinde beklenen oyunların çoğu 2019 yılında çıkacak. 2019’da çıkacak oyunların bazılarının tam olarak çıkış tarihleri belliyken bazı oyunlar sadece çıkış yılını belirlemiş durumda. Biz sizler için bu oyunlardan en çok beğendiğimiz 4 tanesini listeledik. İşte 2019 yılında çıkacak en iyi 4 oyun;

Anthem

İnsanlığın son kalesini koruyan mega robotları kullanarak çevrede bulunan birbirinden tehlikeli canavarları temizlemeye çalışacaksınız. Ayrıca görevleri yaparken işinizi kolaylaştırmak için ekipmanlarınızı sürekli yükseltmeniz gerekecek. BioWare tarafından geliştirilen Anthem oyununu 22 Şubat 2019 tarihinden itibaren bilgisayarlarınıza indirebileceksiniz.

Control

Control, tanıtılmaya başlandığı ilk andan itibaren Quantum Break oyununa benzerliği ile ön plana çıktı. Ancak bu oyunda Jesse Faden karakteriyle Federal Kontrol Bürosu’nun karmaşık ve zorlu labirentini keşfedeceksiniz. Remedy’nin geliştirdiği Control oyununun çıkış tarihi tam olarak belirlenmese de 2019 yılı içerisinde çıkacağını biliyoruz.

The Division 2

The Division piyasaya çıkar çıkmaz yıldızı bir anda parlayıp hileler ve diğer sebeplerden ötürü yıldızı çabuk sönen oyunlar arasında bulunuyor. İlk oyunda 4 kişilik ekipler halinde mücadele ediyordunuz fakat bu sefer işler değişiyor. The Division 2’de 8 takım arkadaşınızla beraber Washington DC sokaklarındaki isyanlara son vereceksiniz. Üstelik bu oyunla beraber Ubisoft, bir yıl boyunca geçerli olmak üzere her üç ayda bir ücretsiz DLC paketi oyunculara hediye edecek. The Division 2 oyunu 15 Mart 2019 tarihinde oyun raflarındaki yerini alacak.

Sekiro: Shadows Die Twice

Gelişmiş savaş mekanikleri ve mükemmel çevre modellemeleriyle Sekiro: Shadows Die Twice oyunu 2019 yılına damgasını vuracak. Oyunla ilgili yayınlanan videolardan gözlemlediğimiz kadarıyla sonu gelmeyen zorlu samuraylarla amansız bir savaşın içerisine gireceğiz. Bu savaşta bize yardım edecek tek şey kılıcımız olacak. From Software’in geliştiriciliğini üstlendiği Sekiro: Shadows Die Twice 2019 yılında çıkış yapacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019