OyunHaberleri.tv

2018 Yılının En Çok Oynanan Nintendo Switch Oyunları

14.01.2019
96
2018 Yılının En Çok Oynanan Nintendo Switch Oyunları

Ünlü konsol geliştiricisi Nintendo 2018 yılı için en çok oynanan Nintendo Switch oyunlarını açıkladı. Sadece Avrupa verilerini açıklayan firmanın yayınladığı listede zirveyi paylaşan oyunlar ise çok fazla sürpriz olmadı..

Oldukça klasik yapımlarıyla meşhur olan Nintendo Switch ise bir çok oyuncudan eleştiri almaya devam ediyor. Listede bulunan oyunlar arasında yer alan Switch’e özel oyunları açık ara farkla geride bırakan Fortnite ise beklenen potansiyeli göstermiş gibi gözüküyor.

Avrupa’da 2018 Yılında En Çok Oynanan Switch Oyunları

Hangi oyunlar zirveyi paylaşmış, merak ediyor musunuz? İşte size en çok oynanan Nintendo Switch Oyunları listesi;

Toplam 20 oyunun bulunduğu listede beklenen patlamayı yapamayan oyunlar ise FIFA 18, Skyrim, Rocket League ve Paladins oldu. Switch’e özel oyunlar arasında en popüleri olan Super Smash Bros.’un listede bulunan yerine çok aldanmayın.. Çünkü oyun 2018 Aralık ayında piyasaya sürüldü.. Yani 1 aylık bir satışla 18.sırada kendine yer bulabildi.

En çok oynanan oyunları yayınlayan Nintendo Switch geliştiricileri ise diğer ayrıntıları paylaşmadı. Ülkemizde çok popüler olmasa bile diğer bir çok ülkede oldukça popüler bir oyun konsolu olan NS’nin beklenen başarıyı yakaladığı da söylentiler arasında.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Oyun Haberleri | Tüm hakları saklıdır, kopyalanamaz. 2018 - 2019